به انجمن تفریحی سپهنا خوش آمدید
تبلیغات
ثبت و پیگیری درخواست { کد رهگیری خود را در پورتال وارد نمایید.

҉ دعوت از کاربران جهت مشاهده موضوع و مشارکت در آن ، ▼جهت دعوت به روی کلید زیر کلیک کنید

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2

1. Top | #1
    admin

عنوان کاربر
    مدیر
    شماره عضویت
    17
    تشکر شده 321 بار در 267 ارسال
    Mention شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 199 تاپیک
    انتخاب حالت
    Relax
    Follows
    0
    Following
    0

game حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2

سلام
    این بازی رو با هر سورسی که دانلود کنید مشکلی نداره.فقط به روش زیر اجراش کنید.
    تست شده بدون مشکل:

1-فایل کرک فیکس skidrow رو دانلود کنید [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    2-فایل استیم زیر رو هم دانلود کنید [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    3-فایل فیکس کرک جدید رو جایگزین کنید و از کرکهای قبلی استفاده نکنید.(البته با کرک قبلی هم جواب میده ولی فیکس بهتره)
    4-بعد از کپی کرک فایل استیم رو هم نصب کنید.

بازی رو اجرا کنید.و حالشو ببرین.

هنوز هیچ کرکی برای مولتی پلیر و زامبی عرضه نشده.

نکات :
    اگر تو بازی هنگی مشاهده کردین استیمتون رو آپدیت کنید.
    اگر با کپی کردن کرک جدید و نصب استیم باز هم بازی اجرا نشد بازی رو پاک کنید و پوشه activision رو هم که فایلهای کرک توش هست رو هم پاک کنید و بازی رو دوباره نصب کنید.
    لینکهای دانلود مستقیم و روی سرور گیم ایمگ هستن.
    درایور کارت گرافیکتون آخرین ورژن باشه.
    دایرکت ایکس 10 و 11 رو حتما نصب داشته باشید.
    دات نت 3.5 و 4 رو هم نصب داشته باشید.
    vcredist نسبت به 64 بیتی یا 32 بیتی بودن سیستمتون رو هم حتما نصب داشته باشید.

update 1 :

خوب دوستان راه حل برای کسانی که میرن تو بازی و بعد از دموی اولیه فریز میشه بازی و صفحه سیاه میمونه یا با ارور زیر مواجه میشن :
    ERROR DURING INITIALIZATION : UNHANDLED EXCEPTION CAUGHT
    کارهای گفته شده در بالا رو انجام بدین.

تاریخ دستگاهتون رو تغییر بدین.
    دیگه هم ارور نمیده.
    و میره تو بازی مثل قند.
    منتظر کرک بهتر که این ایراد رو هم نداشته باشه هستیم و بیاد اینجا میزاریم.
    ولی علی الحساب براحتی میتونید با این حرکت گفته شده بازی کنید.
    روی 4 تا سیستم تست شد.

update 2 :

در ضمن باز هم میگم بدون نصب استیم بازی اجرا نمیشه و ارور میده.

update 3 :

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط Blade Master [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک 1

سلام به همگی دوستان
    این فایل نصبی رو به درخواست یکی از دوستانم براش آماده کرده بودم ... انگار هنوزم که هنوزه مشکل دوستان برطرف نشده
    این فایل نصبی که من آماده کردم شامل 3 تا کرک هستش
    اولی مربوط به اسکیدرو هستش که با آپدیت 1 و2 این کرک رو ارائه کرده و صد در صد بدون دستکاری تاریخ ،بازی اجرا میشه و در حقیقت سومین کرک ارائه شده توسط اسکیدرو هستش
    دومین کرک مربوط به 3dm هستش ... کرک اول 3dm تا مرحله سوم بازی ،کار میکرد و از اونجا به بعد بازی کرش میکرد که این کرک رو به عنوان فیکس داده و مشکلات کرک قبلی رو برطرف کرده
    و سومین کرک هم مربوط به steam006 هستش

به دلیل امتحانات و وقت گیر بودن کار ،نتونستم نسخه ی مخصوص گیم ایمگ آماده کنم
    اگه وقت کنم نسخه مخصوص گیم ایمگ رو آماده میکنم

اینم لینک کرک

[فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]

موقع نصب کرک مسیری رو انتخاب کنید که بازی رو نصب کردید.

راستی استیم رو حتما باید نصب کنید
    البته اگه فایل SteamInstall.msi رو بغل فایل setup.exe کپی کنید استیم به طور اتوماتیک نصب میشه.

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط Tesla_220 [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک 2

اینم کرک 3DM

[فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.] 3DM COD Black Ops 2 ([فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط majidred2012 [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک2.5

آقا بالاخره همین امشب یک کرک کاملا سالم ریلیز شد که مشکل Unhandled ... رو حل میکنه بدون تنظیم زمان و Time zone و از این چرتو پرتا

اینو دانلود کنید به احتمال 99.9 درصد کار میکنه

اگه یک وقت بازم کار نکرد و یا مشکل دیگه ای با بازی داشتین این فیکس 3DM هست که جدید اومده اینو بریزید

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط Tesla_220 [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک3

کرک معتبر Deluxe !

همه مشکلات رو حل می کنه !

حتما یه امتنحان بکنید .

رمز : [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط xS4E3Dx [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک4

واسه سیگنل که ok شد با این کرک جدیدی که اومد !

کرک fix skidrow رو قبلا ریخته بودم کار نمیکرد ، بعد از اینکه کرک بالا رو دانلود کردم ، extract بعدش کپی کردم نه تاریخو دست زدم ، نه استیم اپدیت کردم و نه time zone کاملا مثل کرکهای معمولیه دیگه کپی پیست !

با این کرک دیگه نیاز به کارهایی که تو پست اول گفته شده نیست حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط M.M.Hosseiny [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک5

آیا نمیتوانید بازی را اجرا کنید؟
    آیا بازی در سر لودینگ گیر میکند؟
    آیا در حین بازی با پیغام Close Program مواجه میشوید؟
    و.... .
    راه حل شما در دست ماست.
    شما با دانلود این فایل میتوانید راحت به بازی بپردازید.
    این فایل شامل کرک و راهنما میباشد که توسط بند تنظیم و اپلود شده است و کامل تست شده میباشد.
    بدانید اگر با این کرکی که گذاشته ام نتوانستید بازی کنید بدانید که مشکل از سیستم شما میباشد.
    فایل راهنمایی که توی پوشه کرک گذاشته ام را خوب بخوانید‌. ( 5 6 خط کوتاه است)
    فقط نکته ای که یادم رفت توی راهنما بنویسم این هست که : شما اگر در پوشه بازی کرک دیگری ریختید باید بازی را کامل پاک کرده و دوباره نصب کنید و بعد این کرک را در بازی بریزید.
    رمز فایل نیز این میباشد : [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    موفق و سربلند باشید.

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط Gl@d!Yat0r [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک6

همه که نه نصف این مشکلات به خاطر ساعته. شما این کرکو دانلود کنید time zoon رو بزارید رو taipe
    تاریخم بزارید همون روزی که تو سال 2012 هست ولی تو سال 2009
    مثلا امروز 20 تمه بزارید 20 نوامبر 2009 حل میشه من با این کار بازیو دوبار تموم کردم
    لینک دانلود کرک
    موفق باشید

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط khaste [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک7

با سلام به گیم ایمگی ها اینم کرک سالم بازی بدون تغیر تاریخ: هیچی سالمه سالمه

اول [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.] را دنلود و بعد در محل بازی بریزید
    رمز:[فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    و بعد[فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.] را دانلود و در محل بازی بریزید

Call Of Duty Black Ops II -
    1- برای اجرا بازی رفع مشکلات باید از آخرین آپدیت کارت گرافیک استفاده کنید.-
    Call Of Duty Black Ops II
    -2- آخرین نسخه directx رو دانلود ونصب کنید-
    -3- هنگام نصب کرک برای فعال سازی به هیج عنوان به اینترنت وصل نباشید و آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید-
    -4- برای حل ارور unhandled exception caught خطای نصب نبودن dll هست که با directx و کرک Fix مشکل حل میشه.-
    -5- برای حل مشکل fatal error و سیاهی صفحه هنگام ورود به بازی نرم افزار NET frame work رو اجرا کنند
    -

-6- کاربرانیی که با این مشکل رو برو هستن نرم افزار steam رو دانلود و نصب کنند (ابته اول steam اپدیت نکنید اگر دیدید مشکل حل نشد اونوقت steam رو آپدیت کنید)

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2

این پنج کار واجب است

اگر یه موقع مشکلتان حل نشد تاریخ خود را طبق بالا عمل کنید

کسانی که تونستن بازی کنند از این پست تشکر کنند و کسانی که مشکلشان حل نشد به این پست نپسندیدم بدهند

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط farhadf_65 [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک8

من چند بار بازی رو نصب کردم و با کرک های مختلف تست کردم .دوستان دقت کنید اگه یه کرک رو کپی کردین و جواب نداد باید بازی رو پاک کنید دوباره نصب کنید بعد کرک جدید رو بریزید

1 بازی رو نصب کردم
    2 دایرکست . visual c ++ . و خلاصه هر چی که بعد از اتمام نصب بازی خودش باز میشد رو نصب کردم استیم هم توش بود
    3 پس از نصب استیم اکانت بسازید و لاگین شوید
    4 قبل از اجرای بازی تاریخ رو طبق گفته دوستان عقب بردم ولی الان تاریخ رو بروز کزدم و در اجرا مشکلی ندارم
    5 من از یه کرک استفاده کردم که حجمش 10 مگا بود براتون لینک میزارم

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 12:36 <<----

از این کرک استفاده کنید حتما جواب میده

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط Ostad [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک9

دوستان با این کرک بازی رو میتونین 100 درصد بدون مشکل باز کنین
    برین [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]کرک Proper رو دانلود کنید

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط Ostad [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک10

خدمت همه ی دوستان عرض کنم آپدیت جدید بازی رو می تونن از از اینجا دانلود کنن که تمام مشکلشون رو حل میکنه

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط lord-tr [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک11

مشکل من حل شد..
    اول این کرک رو دانلود کنن [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    اگر برا اونا نشد اینو دانلود کنن
    دانلود کرک سالم جهت اجرای ۱۰۰% بازی .[فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    بعد هنگام نصب بازی محل نصب بازی رو به این تغیر بدن.
    C:\CallofDuty
    کار مهم تغیر دادن این آدرس هستش. با تغیر آدرس مشکل اون عده که نوشته های بازی براشون نشون نمیداد حل میشه.

حل مشکل اجرای بازی Call Of Duty : Black Ops 2 نوشته اصلی توسط Skyline [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]
    کمک12

اونایی که با کرک مشکل دارن، این فایل رو دانلود کنید.
    داخلش یه فایل setup ست. اون رو اجرا کنید و محلی که بازی رو نصب کردید رو بهش بدید و بگذارید آپدیت رو نصب کنه.
    بعد هم بقیه محتوات رو کپی کنید داخل پوشه ی بازیتون.
    نیازی به عوض کردن ساعت و تاریخ هم نیست.
    برای من کار کرد.
    با این کرک و آپدیت میتونید زامبی و مولتی پلیر رو اجرا کنید اما فقط آنلاین میشه بازی کرد.

پسورد فایل زیپ : [فقط اعضا قادر به دیدن میباشند.]

----------------------------------------------------------------------------------

هنوز هیچ کرکی برای مولتی پلیر و زامبی عرضه نشده.