• اطلاعیه ها

sitecode

کاربران
 • تعداد ارسال ها

  44
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

درباره sitecode

 • درجه
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://sitecode.ir/

Profile Information

 • جنسیت
 1. درآمد حاصل از طراحی سایت درآمد حاصل از طراحی سایت : امروزه یکی از بزرگ ترین دغدغه ها برای افراد جامعه انتخاب شغلی می باشد که بتوان از طریق آن مناسب ترین درآمد را کسب نمود . یکی از شغل های پر طرفدار در سراسر دنیا ، طراحی سایت می باشد . اگر قصد دارید در زمینه ی طراحی سایت مشغول به فعالیت شوید می بایست حداقل طی یک دوره ی زمانی 22 ساله آموزش ببینید . میزان حقوقی که از شرکت های طراحی سایت می توانید دریافت نمایید میزان قابل قبولی می باشد اما اگر می خواهید درآمدی فراتر از معمول داشته باشید بهتر است خود اقدام به راه اندازی یک شرکت طراحی سایت نمایید . نا گفته نماند همانند سایر مشاغل روز دنیا این شغل نیز دارای سختی های مخصوص به خود می باشد بر همین اساس تنها افرادی در این حوزه به موفقیت دست می یابند که به حوزه ی طراحی سایت ، علاقه کافی را داشته باشند . کسب درآمد اینترنتی : همان طور که می دانید از آن جایی که کاربران فضای مجازی روز به روز در حال رشد عظیمی می باشد ، بازار کسب درآمد اینترنتی بسیار پر رونق شده است . روزانه کاربران بسیاری از وب سایت های گوناگون با موضوع های متفاوت بازدید می نمایند . این امر باعث شده است تا بسیاری از صاحبان طراحی سایت ها ، اقدام به کسب درآمد از این طریق نمایند . اگر بخواهیم فضای اینترنت را از دیدگاهی تازه ببینیم در واقع می توان گفت این فضا به بهترین فرصت برای افراد خلاق به همراه ایده های جدید مبدل شده است . در ادامه قصد داریم شما کاربران عزیز را با روشی آشنا نماییم که با استفاده از آن بتوانید از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید . طراحی و ساخت وب سایت به صورت اختصاصی : اگر در حوزه ی خاصی مشغول به فعالیت می باشید و قصد دارید خدمات و کالا های خود را در اختیار افراد قرار دهید بهترین راهکار ساخت و طراحی سایت می باشد . نوع کسب و کار شما در روند کار هیچ تاثیری نخواهد داشد . در اصل با راه اندازی یک وب سایت قدمی بزرگ در راستای برند سازی بر خواهید داشت .
 2. نرم افزار های مورد نیاز در طراحی سایت نرم افزار های مورد نیاز در طراحی سایت : برای رسیدن به موفقیت در دنیای طراحی وب سایت می بایست از ابزار های به خصوصی استفاده نمایید . بر همین اساس مقاله ی امروز را به بررسی این ابزار ها اختصاص داده ایم لذا تا انتها ما را دنبال کنید . به طور کلی یک پروژه ی طراحی سایت به دو بخش کلی تقسیم می شود . بخش اول مربوط به طراحی گرافیکی سایت می شود و بخش دوم مربوط به کد نویسی سایت و چیدمان کد های زبان برنامه نویسی HTMLL می باشد . به عبارت ساده تر یک پروسه طراحی وب تشکیل شده از طراحی و برنامه نویسی می باشد . نرم افزار های لازم در طراحی گرافیکی سایت : اگر کمی در زمینه ی بخش گرافیکی طراحی سایت تحقیق کرده باشید قطعا با نام نرم افزار هایی از قبیل Photoshop ، CorelDraw ، PaintShop Proo و ... رو به رو شده اید . نرم افزار های نام برده جز کاربردی ترین و مرسوم ترین نرم افزار ها در این زمینه می باشند . لازم به ذکر است بدانید که نیازی نیست شخص طراح وب سایت بر تمامی این نرم افزار ها تسلط کامل داشته باشد و تنها با استفاده از یکی از آن ها می تواند طرح های گرافیکی وب سایت را به بهترین شکل تولید نماید . نرم افزار های لازم در کد نویسی وب سایت : برنامه نویس های قوی معمولا به صورت ژنتیکی برنامه نویس می باشند . طرز فکر این دسته از افراد شباهت بسیاری به کد ها و منطق رایانه می باشد . نرم افزار های لازم و پرکاربرد در زمینه برنامه نویسی طراحی وب سایت ، DreamWeaver ، VisualStudio و FrontPage می باشند . در واقع نرم افزار های نام برده جزء مهم ترین نرم افزار ها در راستای طراحی سایت می باشند . به عنوان کلام آخر می توان گفت در فضای اینترنت نرم افزار های بسیاری در زمینه ی کد نویسی یک وب سایت موجود می باشند اما قصد ما معرفی بهترین ، مرسوم ترین و کاربردی تری آن ها به شما کاربران عزیز می باشد .
 3. امکانات طراحی سایت چند زبانه امکانات طراحی سایت چند زبانه : امروزه یکی از مهم ترین مسائل در دنیای وب ، طراحی سایت چند زبانه می باشد . این روش طراحی سایت تنها مخصوص قشر خاصی نبوده و تمامی کسب و کار ها در هر حوزه ای که مشغول به کار می باشند می توانند نام تجاری خود را در فضای اینترنت گسترش داده و مشتریان بیشتری را جذب نمایند . لازم به ذکر است بدانید از طراحی سایت دو زبانه در کشور هایی به چندین زبان صحبت می کنند ، رواج بیشتری دارد . نکات مهم : اولین و مهم ترین نکته این است که از زبان های مختلف به صورت ترکیبی در صفحات طراحی سایت تان استفاده نفرمائید . صفحاتی را برای هر یک زبان های استفاده شده در وب سایت تان در نظر بگیرید و به بهترین نحو آن ها را در معرض دید کاربران تان قرار دهید . توجه ویژه ای به متا تگ ها داشته باشید . برای تمامی زبان ها اقدام به تعریف متا تگ ها نمایید تا موتور های جستجو متوجه زبان های استفاده شده در وب سایت شما شوند . لینک دادن یک زبان به زبان دیگر به صفحه ی ایندکس یا اولین صفحه ی وب سایت تان توجه ویژه ای داشته و تمامی زبان های وب سایت تان را در دید کاربران قرار دهید تا بتوانند به آسانی اقدام به انتخاب هر یک از آن ها نمایند . کاربرد وب سایت های چند زبانه : وب سایت های چند زبانه در برخی از کسب و کار ها کاربرد بیشتری دارند . این کسب و کار ها عبارت اند از : طراحی سایت شرکتی ، صنعتی ، پزشکی ، گردشگری ، فروشگاهی ، خبری و ... در واقع باچند زبانه بودن طراحی سایت حوزه های ذکر شده موجب معرفی و ارائه انواع خدمات در عرصه ی جهانی خواهد شد . نقش متا تگ ها : در این روند صفحاتی که طراحی آن ها با زبان های گوناگون صورت گرفته است را به انواع موتور های جستجو گر معرفی می نمایید و مشخص می کنید که کدام زبان ها در چه شرایطی مورد استفاده قرار خواهند گرفت . انجام این امر موجب پیشرفت در رتبه بندی این موتور ها خواهد شد .
 4. نرم افزار های مورد نیاز در طراحی سایت نرم افزار های مورد نیاز در طراحی سایت : برای رسیدن به موفقیت در دنیای طراحی وب سایت می بایست از ابزار های به خصوصی استفاده نمایید . بر همین اساس مقاله ی امروز را به بررسی این ابزار ها اختصاص داده ایم لذا تا انتها ما را دنبال کنید . به طور کلی یک پروژه ی طراحی سایت به دو بخش کلی تقسیم می شود . بخش اول مربوط به طراحی گرافیکی سایت می شود و بخش دوم مربوط به کد نویسی سایت و چیدمان کد های زبان برنامه نویسی HTMLL می باشد . به عبارت ساده تر یک پروسه طراحی وب تشکیل شده از طراحی و برنامه نویسی می باشد . نرم افزار های لازم در طراحی گرافیکی سایت : اگر کمی در زمینه ی بخش گرافیکی طراحی سایت تحقیق کرده باشید قطعا با نام نرم افزار هایی از قبیل Photoshop ، CorelDraw ، PaintShop Proo و ... رو به رو شده اید . نرم افزار های نام برده جز کاربردی ترین و مرسوم ترین نرم افزار ها در این زمینه می باشند . لازم به ذکر است بدانید که نیازی نیست شخص طراح وب سایت بر تمامی این نرم افزار ها تسلط کامل داشته باشد و تنها با استفاده از یکی از آن ها می تواند طرح های گرافیکی وب سایت را به بهترین شکل تولید نماید . نرم افزار های لازم در کد نویسی وب سایت : برنامه نویس های قوی معمولا به صورت ژنتیکی برنامه نویس می باشند . طرز فکر این دسته از افراد شباهت بسیاری به کد ها و منطق رایانه می باشد . نرم افزار های لازم و پرکاربرد در زمینه برنامه نویسی طراحی وب سایت ، DreamWeaver ، VisualStudio و FrontPage می باشند . در واقع نرم افزار های نام برده جزء مهم ترین نرم افزار ها در راستای طراحی سایت می باشند . به عنوان کلام آخر می توان گفت در فضای اینترنت نرم افزار های بسیاری در زمینه ی کد نویسی یک وب سایت موجود می باشند اما قصد ما معرفی بهترین ، مرسوم ترین و کاربردی تری آن ها به شما کاربران عزیز می باشد .
 5. افزایش سرعت بارگذاری طراحی سایت افزایش سرعت بارگذاری طراحی سایت : به طور معمول اولین جایگاهی که مشتریان و کاربران با کسب و کار و فعالیت شما آشنا می شوند ، طراحی سایت شما می باشد . اگر صفحات وب سایت شما با سرعت بالایی بارگذاری نشوند قطعا شمار بالایی از بازدیدکنندگان تان را از دست خواهید داد . به طور کلی کاربران اینترنت کمی عجول می باشند از این رو به طور متوسط برای بارگذاری وب سایت ها تنها 3 ثانیه صبر می کنند و در صورت عدم مشاهده صفحه اصلی طراحی سایت به وب سایتی دیگر مراجعه خواهند نمود . علاوه بر موارد ذکر شده موتور های جستجو گر نیز رتبه های بالای خود را به وب سایت هایی که سرعت بارگذاری بالا تری دارند اختصاص می دهند . در ادامه شما کاربران عزیز را با ترفند هایی آشنا خواهیم نمود که با توجه به آن ها می توانید سرعت وب سایت تان را بهبود بخشید . بررسی سرعت سایت توسط ابزار های گوگل : از سوی شرکت گوگل ابزار های گوناگونی در راستای سنجیدن سرعت وب سایت ها منتشر شده است . یکی از معروف ترین این ابزار ها google webmaster tool می باشد . اگر سرعت طراحی سایت شما بیش از 75 % باشد وب سایت شما جز وب سایت های پر سرعت به حساب می آید . عدم استفاده از تصاویر بزرگ : ممکن است سرعت آپلود شدن یک عکس در یک ایمیل ساده توجه شما را به خود جلب نموده باشد . در وب سایت ها نیز به همین صورت می باشد یعنی هر چه حجم تصاویر به کار رفته در وب سایت بیشتر باشد ، سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت نیز کمتر خواهد بود . برای رفع این مشکل به 2 روش می توانید عمل کنید : سایز تصاویر را کاهش دهید . اندازه مناسب تصاویر برای بارگذاری در صفحات وب سایت ما بین 500 تا 800 پیکسل می باشد . به جای استفاده از تصاویر متعدد با حجم های بالا می توانید اقدام به طراحی یک اسلایدر نمایید و عکس ها را با سایز های کوچک تر در ان قرار دهید . در فضای اینترنت اسلایدر های گوناگونی موجود می باشد که به صورت آنلاین و آفلاین می توانید از آن ها استفاده کنید .
 6. هر آنچه در طراحی اپلیکیشن اندروید باید بدانید هر آنچه در طراحی اپلیکیشن اندروید باید بدانید : همان گونه که در مقالات گذشته نیز گفته شد امروزه با گسترش اینترنت کاربرانی که از دستگاه های هوشمند استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش می باشد . افزایش کاربران تلفن های هوشمند و تبلت ها موجب افزایش اهمیت اقدام یه طراحی اپلیکیشن برای هر کسب وکاری می باشد . در مقاله امروز قصد داریم شما کاربران عزیز را با نرم افزار های به خصوصی آشنا کنیم . با استفاده از این نرم افزار ها می توانید به آسانی طراحی اپلیکیشن اندورید خود را انجام دهید لذا با ما همراه باشید . معرفی نرم افزار طراحی اپلیکیشن Android Studio : این نرم افزار یکی از به روز ترین نرم افزار ها در حوزه طراحی اپلیکیشن اندوروید به حساب می آید . نرم افزار Android Studio از سوی شرکت بزرگ گوگل به صورت کاملا رایگان ارائه شده است . از جمله مزیت های این نرم افزار محیط کاربری ساده آن می باشد . لازم به ذکر است بدانید در این نرم افزار زبان برنامه نویسی به صورت پیش فرض جاوا می باشد . معرفی نرم افزار طراحی اپلیکیشن Eclipse : پیشنهاد دوم ما در نرم افزار های طراحی اپلیکیشن ، Eclipse می باشد . همانند نرم افزار Android Studio ، این نرم افزار نیز برای زبان برنامه نویسی از جاوا استفاده می نماید . اما امکان نصب پلاگین های مختلف و برنامه نویسی به زبان های گوناگون نیز در این نرم افزار وجود دارد . اگر می خواهید برای سیستم عامل اندورود اپلیکیشن بسازید از پلاگین ADT استفاده کنید . توجه داشته باشید که پس از دانلود و نصب ADT آدرس دقیق آن را داخل نرم افزار وارد نمایید حال می توانید ابزار مورد نیاز خود را از فهرست ADT دانلود و از آن استفاده کنید . نرم افزار طراحی اپلیکیشن Eclipse از سوی کمپانی های بزرگی هم چون IBMM پشتیبانی می شود و از جمله مهم ترین مزیت های آن می توان به ویژگی محیط برنامه نویسی IDE اشاره نمود . توسعه دهندگان Eclipsee جهت افزایش حس مشارکت توسعه دهندگان دیگر، نسخه ابتدایی این نرم افزار را بسیار ساده عرضه می کنند؛ تا آنجا که حتی برنامه نویسی تحت وب و روند برنامه نویسی ویژوال مانند طراحی فرم را پشتیبانی نمی کند.
 7. آنچه در طراحی سایت آموزشگاه باید بدانید آنچه در طراحی سایت آموزشگاه باید بدانید : امروزه در سراسر کشور آموزشگاه ها و موسسات گوناگونی تاسیس شده اند که به منظور گسترش علم و فرهنگ ، مشغول به فعالیت می باشند . آموزشگاه ها به عنوان اصلی ترین عامل در آموزش نیروی کار کشور به حساب می آیند . به بیان دیگر این مسئله برای هیچ یک از افراد جامعه غیر واقعی به نظر نمی رسد زیرا بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه برای پیوستن به محیط کار به آموزشگاه ها مراجعه می نمایند . انجام طراحی سایت آموزشگاه می تواند در افزایش بازدهی آموزشگاه ها نقش موثری داشته باشد زیرا امروزه فضای مجازی و اینترنت ، کاربران بسیاری را به خود جذب نموده است لذا فعالیت در این حوزه افراد بیشتری را جذب آموزشگاه شما خواهد نمود . در ادامه ی مقاله تفصیلی از طراحی سایت آموزشگاه را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد . معرفی موسسه : اولین مزیتی که انجام طراحی سایت برای شما به همراه خواهد داشت ، معرفی آموزشگاه شما می باشد . در واقع با استفاده از طراحی سایت قادر خواهید بود شمار بسیاری از کاربران را از وجود آموزشگاه تان با خبر سازید و اطلاعاتی نظیر میزان شهریه ، مکان برگزاری دوره ها ، معرفی اساتید ، اطلاعات تماس و مواردی این چنین را در اختیار آن ها قرار دهید . درج نظرسنجی برای دوره های موسسه : انجام این امر رشد کیفی در حوزه ی آموزشی را به همراه خواهد داشت . با استفاده از این کاراکتر کاربران تان می توانند برای دوره ی برگذار شده امتیازی در نظر بگیرند و باعث مشخص شدن تفاوت اساتید موسسه شوند . آموزش ویدئویی : شما می توانید از دوره های آموزشی خود ویدئو تهیه نمایید و این ویدئو ها را در طراحی سایت تان به طور فروشی یا رایگان قرار دهید . با انجام این امر بر خلاف دوره های حضوری می توانید تنها با یک بار برگذاری دوره آموزشی صد ها نفر را آموزش داده و در قبال آن هزینه ای دریافت نمایید . اختصاص بخشی از وب سایت به فروشگاه آنلان : در یک موسسه آموزشی همیشه مواردی برای قرار دادن در فروشگاه آنلاین وجود دارد . برخی از این موارد عبارت اند از جزوه های آموزشی ، دوره های مجازی و کتاب های آموزشی .
 8. روند طراحی سایت روند طراحی سایت : ممکن است سیستم های مدیریت محتوا یا cms های موجود در بازار قادر به جلب رضایت شما نباشند . در این گونه موارد بهترین و مناسب ترین راهکار استفاده از طراحی وب سایت به صورت اختصاصی می باشد . یکی از مزیت های طراحی سایت اختصاصی رعایت شدن قوانین سئو در آن می باشد . با رعایت شدن اصول سئو در طراحی یک وب سایت ، به طور قطع شاهد موفقیت آن وب سایت خواهید بود . منظور از طراحی وب سایت اختصاصی چیست ؟ در اصل منظور از طراحی سایت به سبک اختصاصی ، نوعی از طراحی وب سایت می باشد که در آن از اسکریپت های کد باز و آماده به هیچ عنوان استفاده نمی شود . اگر شرکتی که طراحی سایت تان را به آن سپرده اید با مفاهیمی هم چون گرافیک وب سایت ، برنامه نویسی ، سئو وب سایت و نرخ تبدیل آشنایی کامل داشته باشد قطعا وب سایت موفقی را در اختیار شما قرار خواهد داد . مزایای طراحی وب سایت اختصاصی : 1. افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت 2. طراحی اصولی متناسب با نیاز کارفرما 3. افزایش امنیت وب سایت طراحی شده به صورت اختصاصی 4. امکان گسترش وب سایت با هزینه های پائین تر 5. انجام روند طراحی سایت با بالا ترین سرعت و مطابق با نیاز کاربران تان این نکته را به خاطر بسپارید که در دنیای تجارت الکترونیک تنها در دست داشتن یک وب سایت نمی تواند برای شما مزیت خاصی به همراه داشته باشد . در واقع وب سایتی برای کسب و کار شما مزیتی به همراه خواهد داشت که قادر به هدایت ترافیک بالا به سوی شما بوده و نهایتا این ترافیک را به مشتریان وفادار شما تبدیل نماید . یکی از تاثیر گذار ترین کاراکتر ها در موتور های جستجو گر ، بهینه بودن وب سایت و میزان امنیت وب سایت شما می باشد . هر چه این دو مورد در وب سایت شما به شکل بهتری انجام شده باشند ، جایگاه بهتری در نتایج این موتور های جستجو گر خواهید داشت . به کار بردن اسکریپت های کد باز تنها زمانی توصیه می گردند که کارفرما به دنبال طراحی سایت با هزینه های پایین باشد . اما اگر می خواهید کسب و کار تان از طریق فضای مجازی گسترش دهید بهتر است از روند طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید .
 9. طراحی سایت متریال و ابزار های آن طراحی سایت متریال و ابزار های آن : از آن جایی که امروزه طراحی سایت متریال به یکی از پر کاربرد ترین و پر طرفدارن ترین سبک های طراحی سایت تبدیل شده است تصمیم گرفتیم مقاله ی امروز وب سایت " آیدیا سافت " را به این مبحث اختصاص دهیم . لذا اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می باشید تا انتهای این موضوع با ما همراه باشید . تعریف طراحی متریال : فریم ورک طراحی متریال توسط شرکت گوگل طراحی شده است . بر اساس بیانیه گوگل هدف اصلی از تولید این فریم ورک طراحی سایت هایی جدید ، زیبا و سبک می باشد . برخی از کارشناسان بر این باورند که هدف نهایی گوگل از تولید این فریم ورک به وجود آوردن ظاهری یکسان برای کلیه طراحی سایت ها می باشد چرا که کاربران می توانند به آسانی نحوه ی استفاده از هر وب سایتی را به طور کامل بدانند . لازم به ذکر است بدانید خود شرکت گوگل نیز در یکی از وب سایت های خود به نام google trends از این فریم ورک استفاده نموده است و طراحی سایت آن را به صورت متریال انجام داده است . ابزار های مربوط به طراحی متریال : اولین ابزار ( رنگ ها ) : نخستین ابزار ارائه شده در این فریم ورک material color نام دارد . کاربرد این ابزار این است که رنگ های فلت و استاندارد را برای استفاده در طراحی سایت متریال در اختیار کاربران قرار می دهد . دومین ابزار ( چیدمان ) : ابزار چیدمان به منظور مشخص سازی کلیه بخش ها وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد . هر چیدمان دارای یک کلاس و هر یک از این کلاس ها دارای استایل مربوط به خود می باشند . اصلی ترین کاربرد ابزار چیدمان در ستون سازی طراحی سایت می باشد . اگر ستون سازی طراحی سایت تان را به درستی انجام دهید ، وب سایت شما به طور خودکار واکنش گرا خواهد شد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای طراحی سایت ریسپانسیو نخواهید داشت . سومین ابزار ( کمکی ) : شما می توانید کلاس ها و آیدی های آماده و از پیش تعریف شده را به این ابزار داده و نهایتا طول و عرض المان خود را انتخاب نمایید .
 10. طراحی اپلیکیشن اندروید طراحی اپلیکیشن اندروید : همان طور که قابل مشاهده می باشد امروزه تلفن های همراه هوشمند طرفداران بسیاری پیدا نموده اند . علت این محبوبیت استفاده آسان و امکانات کاربردی فراوان آن می باشد . اگر صاحب یک کسب و کار می باشید و می خواهید به صورت شبانه روز خدمات خود را در اختیار کاربران تان قرار دهید طراحی اپلیکیشن بهترین راه حل برای شما می باشد . به طور کلی روند طراحی اپلیکیشن اندروید به دو صورت می باشد : • طراحی به صورت آنلاین • طراحی بر روی پلتفرم ها طراحی اپلیکیشن اندورید آنلاین : در طراحی اپلیکیشن آنلاین نیاز چندانی به علم برنامه نویسی نمی باشد و هر فردی می تواند با پیمودن چندین مرحله ی کوچک ، اپلیکیشن های کاربردی و نسبتا پیچیده طراحی نماید . به کمک این فرآیند شما قادر خواهید بود صرف هزینه های سنگین و زمان تنها در چند دقیقه اپلیکیشن مورد نظر تان را طراحی نمایید . امکانات طراحی اپلیکیشن آنلاین : • امکان افزودن محصولات ، اخبار و خدمات • امکان مشاهده آمار ها و ارسال اطلاعیه های گوناگون • امکان افزودن بخش های مختلف به صورت دلخواه طراحی بر روی پلتفرم ها : اگر خواهان یک طراحی اپلیکیشن بسیار حرفه ای می باشید نیازمند برنامه نویسی اختصاصی ، طراحی بخش رابط کاربری و آزمون و خطا های گوناگون می باشید . در ادامه با امکانات طراحی اپلیکیشن اندروید از روش طراحی بر روی پلتفرم آشنا خواهیم شد . امکانات طراحی بر روی پلتفرم ها : • مطابقت با اپلیکیشن های روز دنیا • حجم پایین اپلیکیشن که در رضایت کاربران از اپلیکیشن بسیار تاثیر گذار می باشد . • توانایی آپدیت خودکار • امکان نصب بر روی تمامی گوشی های سیستم عامل اندروید با وضوح تصمیر مختلف مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید : 1. ایجاد نام تجاری و برند سازی برای کسب و کار شما 2. افزایش امکان دیده شدن شما در دنیای تجارت آنلاین 3. افزایش میزان دسترسی 4. امکان برقراری ارتباطی نزدیک تر و تاثیر گذار تر با مشتریان و بازدیدکنندگان 5. برنامه ریزی بی نظیر 6. امکان اطلاع رسانی آسان به مشتریان و مخاطبین نرم افزار طراحی شده نکته ی قابل توجه در این زمینه این است که ایمیل های تبلیغاتی تنها 4 درصد احتمال خوانده شدن توسط مشتریان را دارند اما نوتیفیکیشن های اپلیکیشن اندروید دارای احتمال نود و هفت درصدی می باشند . این امر نشان دهنده ی تبدیل شدن طراحی اپلیکیشن به یکی از الزامات تمامی کسب و کار ها می باشد .
 11. ترفند های کاربردی در محتوای طراحی سایت ترفند های کاربردی در محتوای طراحی سایت : یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین موارد در موفقیت یک طراحی سایت ، محتوای آن وب سایت می باشد . از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله نکاتی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم که با رعایت آن ها در مراحل نگارش محتوای طراحی سایت تان می توانید به بهترین نتیجه برسید . از مباحث فنی استفاده نکنید : TCL/TK خود را به صورت Prel ننویسید . نحوه ی راه اندازی و طراحی سایت تان مسئله ای جذاب برای بازدیدکنندگان تان نمی باشد لذا بیشتر در رابطه با موضوع اصلی وب سایت تان محتوا تولید کنید . سعی کنید مهم ترین بخش محتوای وب سایت را در اولین صفحه از صفحات طراحی سایت تان قرار دهید زیرا اولین جایی است که کاربران در بدو ورود با آن رو به رو می شوند . به کار گیری عناوین توصیفی در متن : متنی که در تگ title جای می گیرد می بایست به صورت توصیفی باشد زیرا عنوانی است که در نتایج موتور های جستجو گر قرار می گیرد . با داشتن یک عنوان توصیفی مناسب می توانید کاربران تان را از آن چه در سایت تان می باشد مطلع کنید . به کار گیری صفحات کوچک در طراحی سایت : فضای مجازی به صورت یک کتاب بزرگ و عظیم الجثه نمی باشد و مخاطبین علاقه ای به مطالعه ی کلی آن ندارند بلکه تنها می خواهند بخشی که مورد نظرشان می باشد را انتخاب و مطالعه کنند و نهایتا تصمیم خواهند گرفت که در آینده چه اطلاعاتی را مورد بررسی قرار دهند . بر همین اساس می بایست در طراحی سایت تان صفحات کوچکی را تولید نمایید . هم چنین صفحاتی که طولانی به نظر می رسند را به چندین صفحه تقسیم و با استفاده از لینک دهی به یکدیگر متصل نمایید . بارگذاری مطالب در رسانه های اجتماعی : هنگامی که یک مطلب مناسب و مفید را تولید می نمایید می توانید آن را در رسانه های اجتماعی منتشر سازید . از این طریق می توانید کاربران بسیاری را به وب سایت تان جذب نمایید . همیشه مطالبی را در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک ، توییتر و لینکدین انتشار دهید که ارزش مطالعه را داشته و موجب جلب توجه کاربران این شبکه های اجتماعی گردد .
 12. ریکاوری مموری گوشی ریکاوری مموری گوشی : یکی از مشکلاتی که امروزه کاربران فضای مجازی و تلفن های هوشمند با آن دست و پنجه گرم می کنند حذف اطلاعات آن ها از مموری گوشی به دلایل گوناگون می باشد . در مقاله ی امروز یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های ریکاوری را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم . ایمیل های شما را ریکاوری نماید . علاوه بر ریکاوری مموری گوشی این نرم افزار قابلیت ریکاوری دیگر دستگاه های هوشمند نظیر قادر است تمامی اطلاعات شما از قبیل تصاویر ، فایل های ویدئویی و ( Recuve نرم افزار) رایانه ها ، دوربین های عکاسی دیجیتال فلش مموری ها و موزیک پلیر ها را دارا می باشد . روش استفاده از نرم افزار : برای شروع می بایست ابتدا فایل مورد نظر را اکسترک نموده و بر روی سیستم تان نصب نمایید . پس از به اتمام رسیدن نصب وارد برنامه شده و گزینه ی اسکن را انتخاب نمایید . سپس بر روی تیک فایل هایی که می خواهید ریکاوریشوند کلیک نمایید . در آخر بر روی کلیک ریکاور بفشارید و صبر کنید تا فایل ها مجددا در حافظه ی دستگاه هوشمند تان باز گردند . ویژگی ها : دو مورد از ویژگی های مهمی که این برامه ی ریکاوری را نسبت به دیگر نرم افزار های خوزه ریکاوری متمایز نموده است سرعت بالا و حجم بسیار کم آن می باشد . هم چنین اگر بخواهیم به ویژگی های مهم دیگر این نرم افزار ریکاوری اشتذه ای داشته باشیم می توانیم از پشتیبانی از درایو های زیپ و فایر وار و هارد دیسک های یو اس بی یاد کنیم . دیگر ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر می باشد : ریکاوری اطلاعات از هارد دیسک های آسیب دیده یا فرمت شده . این نرم افزار قادر است حتی زمانی که درایو شما به طور کلی فرمت شده باشد می تواند به آسانی فایل ها را از روی آن ریکاوری کند . ریکاوری ایمیل های حذف شده از سیستم
 13. طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای ، موضوع مورد بحث ما در مقاله ی امروز می باشد لذا اگر شما نیز به دنبال طراحی سایت فروشگاهی و آشنایی با مزیت های آن علاقه مند می باشید ، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید . همان طور که می دانید ، امروزه برای فروش محصولات و راه اندازی یک فروشگاه دیگر نیازی به فضای فیزیکی نمی باشد و به آسانی می توان از طریق اینترنت در سراسر جهان اقدام به خرید و فروش کرد . به بیان ساده تر امروزه با توجه به گسترش اینترنت می توانید محصولات و خدمات کسب و کارتان را توسط انجام طراحی سایت در اختیار مشتریان آنلاین قرار دهید و با رعایت برخی نکات کاربردی نرخ بازدیدکنند گان طراحی سایت تان را افزایش دهید . علت سودمند بودن طراحی سایت فروشگای حرفه ای چیست ؟ اگر برای راه اندازی یک دفتر فروش بودجه ی کافی در دست ندارید ، طراحی سایت فروشگاهی مناسب ترین گزینه برای شما می باشد . طراحی سایت فروشگاهی به شما امکان فروش در محدوده ای وسیع را خواهد داد . با انجام طراحی سایت مشتریان مجازی کسب و کارتان افزایش خواهند یافت و در نهایت سود شما نیز چند برابر خواهد شد . امکانات وب سایت های فروشگاهی : امکان پرداخت آنلاین آسان امنیت در خرید وجود امکان بازدید از کالای متنوع وجود امکان جستجو میان محصولات امکان قرار دادن محدودیت های گوناگون برای سهوت در انتخاب محصول وجود امکان مقایسه ی محصولات عدم وجود محدودیت مکانی برای خرید از طراحی سایت فروشگاهی امکان ثبت سفارش بدون محدودیت زمانی ناحیه ی کاربری در طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای : به طور کلی تمامی وب سایت های فروشگاهی می بایست در بر دارنده ی دو نوع از ناحیه کاربری باشند : 1) ناحیه ی کاربری مرتبط با مدیریت طراحی سایت : دسترسی به برخی از صفحات وب سایت تنها مخصوص به مدیر یا مدیران وب سایت هستند . در این قسمت امکانات گوناگونی وجود دارد که از جمله ی آن ها روش های مختلف برای بارگذاری محصولات ، ایجاد کمپین های مختلف بازاریابی به منظور اطلاع رسانی برای جشنواره ها و ... می باشند . 2) ناحیه کاربری مرتبط با کاربران وب سایت : در این بخش از طراحی سایت ، کاربران می توانند پروفایل کاربری ایجاد نمایند و با وب سایت شما تعامل کنند .
 14. برخی از اصول سئو در طراحی سایت برخی از اصول سئو در طراحی سایت : فاکتور ها و اصولی که در سئو وجود دارد حدودا بیش تر از دویست مورد است و طبیعتا تعدادی از آن فاکتور ها اهمیت بیشتری را دارا هستند و رعایت آنها واجب تر است و زمانی که طراحی سایت خود را انجام می دهید باید آن را رعایت کنید. فرایند های سئو دو بخش مجزا با نام سئو داخلی و سئو خارجی دارد. یئو داخلی یکسری بخش ها متفاوت دارد که شما باید در زمانطراحی سایت به آن توجه کنید. اگر علاقه دارید با ما همراه باشید. فاکتور های مهم سئو را با هم مرور می کنیم یکی از اصول های پایه ای برای رعایت در طراحی سایت باید در نظر داشته باشید طراحی به صورت UI است که مربوط به طراحی گرافیکی سایت شماست. درستش آنجاست که یک طراح سایت خوب و موفق باید تمامی استاندارهایی که به صورت بروز در دنیا وجود دارد را درک کرده باشد. طراحی سایت را حتما به صورت UX انجام دهید زیرا سیستم چیدمان عناصر در وب سایت و طراحی ساختار آن از اهمیت بالایی نزد کاربران برخوردار است. سایت خود را به صورت ریسپانسیو طراحی کنید تا با هر سایزی از تبلت و موبایل و کامپیوتر سازگار باشد. این را بدانید که طراحی ریسانسیو مهمترین و اساسی ترین اصول سئو در طراحی سایت داشتن قابلیت ریسانسیو است. لینک سازی های داخلی سایت خود را به صورت استاندارد بگذارید. لینک های داخلی برای سئو بسیار مهم است. اگر شما لینک ها و URL های بهینه ای در سایت خود داشته باشید می توانید از نگرانی های خود کم کنید. تعدادی دیگر از این فاکتور ها را به صورت مختصر بیان می کنیم توضیحات متا سایت خود را رعایت کنید. کلمات کلیدی سایت خود را به درستی انتخاب کنید. سرو و هاست قدرتمندی را برای خود خریداری کنید. تصاویر و عکس های سایت مخصوص صفحه ی اول را بهینه انتخاب کنید.
 15. آموزش بهینه سازی (seo) آموزش بهینه سازی (seo) ، موضوعی است که در مقاله ی امروز قصد داریم به تحلیل و بررسی آن بپردازیم لذا اگر نیاز به آموزش بهینه سازی دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید . منظور از سئو یک وب سایت در واقع این است که با استفاده از راهکار های گوناگون به موتور های جستجو برای دستیابی به وب سایت های مرتبط با نتایج به دست آمده کمک نمود . بسیاری از افراد باور های اشتباهی درباره ی سئو و بهینه سازی وب سایت دارند . آن ها بر این باورند که بهینه سازی یک وب سایت به معنای فریب دادن موتور های جستجو گر با استفاده از روش های غیر اخلاقی می باشد . این در حالی است که سئو وب سایت در اصل بهبود بخشیدن به رتبه ی وب سایت در نتایج موتور های جستجوگر از طریق همکاری با موتور های جستجو می باشد . اهداف بهینه سازی وب سایت : به طور کلی می توان اهداف سئو و بهینه سازی یک وب سایت را به صورت زیر دسته بندی کرد : افزایش میزان بازدید از وب سایت بالا بردن ترافیک وب سایت بهبود بخشیدن به رتبه ی طراحی سایت در نتایج موتور های جستجوگر موفقیت در حوزه ی تبلیغات سئو یا بهینه سازی وب سایت به طور کلی به دو بخش تقسیم می شود ، سئو درونی یا on page و سئو بیرونی یا off page . سئو دورنی : سئو درونی با هر آن چه که طراح وب بر روی وب سایت قرار می دهد دارای ارتباطی مستقیم می باشد . به بیان ساده تر سئو on page کنترل صحیحی بر روی تمامی کاراکتر هایی که توسط مدیران وب سایت و ... درون طراحی سایت جای می گیرد ، خواهد داشت . به طور مثال شیوه ی کد نویسی و محتوای وب سایت جزء این موارد می باشند . سئو بیرونی : اگر بخواهیم به زبان ساده سئو off page را برای شما کاربران عزیز شرح دهیم می توانیم بگوییم سئو بیرونی به هر آنچه که در وب سایت های دیگر از وب سایت و لینک های طراحی سایت تان تبلیغ نموده اید اطلاق می شود همانند وبلاگ ها ، رسانه های اجتماعی ، مقالات و ویدئو ها .